Mijn RSS feed
M'n RSS feed - handig!


May your day be filled
with gladness of heart,
and discover that scars
can be turned into stars.

The longest journey
we shall ever take
is from the mind to the heart.
You will find the way.
Love and forgive.


De mens bezien

De mens maakt reizen
om zich te verbazen
over de hoogte
van de bergen
over de geweldige
golven van de zee,
over de lange
loop van de rivieren,
over de eeuwige kringloop
van de sterren;
en aan zichzelf gaat hij
zonder verbazing voorbij.

Augustinus
Van toen...


Naar nu...
KLIK OP DEZE BANNER...

E-mailadres: tanteloe@ gmail.com Ik antwoord niet elke dag!
Super PPS’en
Schitterende
powerpoints!

Dit is echt
genieten!

Klik op elk
plaatje
afzonderlijk
En kijk vooral
op groot scherm

Klik daarvoor op:


PPS-1



PPS-2



PPS-3



PPS-4



PPS-5



PPS-6




Klik op elk
plaatje
afzonderlijk
En kijk vooral
op groot scherm

Klik daarvoor op:

PPS-7



PPS-8



PPS-9



PPS-10



Klik op elk
plaatje
afzonderlijk
En kijk vooral
op groot scherm

Klik daarvoor op:


PPS-11



PPS-12



PPS-13



PPS-14



PPS-15



PPS-16




Klik op elk
plaatje
afzonderlijk
En kijk vooral
op groot scherm

Klik daarvoor op:


PPS-17



PPS-18



PPS-19



PPS-20



PPS-21



PPS-22



PPS-23



PPS-24


Klik op elk
plaatje
afzonderlijk
En kijk vooral
op groot scherm

Klik daarvoor op:


PPS-25




PPS-26



PPS-27



PPS-28



PPS-29



PPS-30



PPS-31




Klik op elk
plaatje
afzonderlijk
En kijk vooral
op groot scherm

Klik daarvoor op:

PPS-32



PPS-33



PPS-34




Klik op elk
plaatje
afzonderlijk
En kijk vooral
op groot scherm

Klik daarvoor op:

PPS-35



PPS-36



PPS-37



PPS-38



PPS-39



PPS-40



PPS-41



PPS-42





Gekregen...

Wat is het heerlijk
te ervaren
dat ergens iemand
aan je denkt
en ongevraagd je
laat genieten
van iets waaraan
men
aandacht schenkt.

Een briefje slechts
met weinig woorden
maar met een inhoud
die het doet
'n Verhaaltje uit
het hart geschreven
waar je soms even
bij slikken moet.

Een handdruk
of een schouderklopje,
'n warme kus via de pc
Een spontane lach,
'n vriendelijk gebaar
het zijn zo van die
kleine dingen
maar groot aan waarde
voor elkaar.
Recente reacties
Klik op de puzzel…



De-Geeft-Goed-
Gevoel-Knop
Klik op 't plaatje
WorldWideBlessing


zaterdag, 12.38 uur

Wat was ik gisteravond moe. Afgepeigerd. Hoe dat zo kwam? Donderdagmiddag heb ik verschillende fokkers zitten bellen op zoek naar een puppie. Een ruwharig dwergteckeltje. Laat ik nu stomtoevallig een mevrouw aan de telefoon krijgen die me doorstuurt naar een ‘mevrouw de Haan’ nota bene, die hier bij wijze van spreken in onze achtertuin woont. Vlakbij ons, in Sint Hubert, heeft deze mevrouw een kennel, ze fokt al 35 jaar teckels. Gistermiddag zijn we gaan kijken. Tja en zoiets moet je natuurlijk noooooit doen als je daarna nog zonder hondje wilt thuiskomen. Het is ons dan ook niet gelukt. Wat een droppie. Om op te vreten. Maar dat zou wel een duur biefstukje worden.

Een sgatje van een hondje. We kwamen er om half vijf mee thuis. ‘s Avonds om negen uur viel ze eindelijk in slaap en zat ik uitgeblust achter m’n computer. Tjee wat word je moe van zoiets. Het lijkt wel een echte bevalling hahaha.
Ik heb nu twee slechte foto’s want ze beweegt als een gek, zit geen moment stil. Ach, een teken dat ze goed gezond is zullen we maar denken. Vannacht heb ik op de bank geslapen met PeeBee dicht tegen me aan. Nee natuurlijk blijft dat niet zo maar ik wil haar niet neurotisch maken door de overgang veel groter te laten zijn dan nodig is. Ze moet haar broertjes en zusjes en alle vertrouwde geuren en indrukken ook al missen. Langzaam aan de bench laten wennen, alles op ‘t gemakje. Komt helemaal goedhappy



Dit is de vader, vrij ‘blond’ van kleur,

ons hondje is in wildkleur met een wat donkerder dekje op haar rug. Haar naam is Zamora maar zal door ons PeeBee, uitgesproken als PieBie, – de beginletters van PrinsesseBoontje met een knipoog naar haar bouw -, genoemd worden.
Madammeke zit nu te piepen omdat ze even in de bench moet en dat is ze nog niet gewend. Baloe vindt het, precies zoals ik al verwachtte, helemaal niets en loopt er met een grote boog omheen. Als ze eenmaal groot is, voor zover je daarvan kunt spreken bij een dwergteckel, en ze heeft eenmaal haar normale gebit en niet meer die naaldscherpe tandjes, zullen ze ongetwijfeld hele dikke vriendjes worden en samen lekker kunnen ravotten.

20 Responses to “PeeBee”

  • franca:

    HA LEONIE EN MM

    Inderdaad een dotje,heel veel plezier ermee gewenst!
    Een kleine hond i.d. makkelijker in huis als een grote,en die heb je tenslotte al.
    Het zal voor Baloe wel wennen zijn opeens zo’n druk hondje erbij,gezien zijn leeftijd zal hij wel op zijn rust gesteld zijn.

    Keileuke naam trouwens PIEBIE!

    Groetjes en een fijn weekend!

  • Marion9:

    Wat een droppie, hoop dat baloe haar gauw accepteerd.
    Heel veel plezier met piebie.
    Fijne weekend, liefs, Marion9.

  • Kees:

    Gefeliciteerd met de nieuwe huisgenoot. Peebee ziet eruit zoals een jong hondje eruit hoort te zien, een sgatje, da’s zeker. En de vader kijkt pienter uit d’oogjes (pienterder dan de gemiddeld PVV-stemmer happy.
    Veel geduld met de opvoeding !

  • hannie:

    heerlijk zo n jong hondje ,,ze wennen gauw hoor ,,met Baloe komt het wel goed ,,ze regelen he zelf wel ,,
    doe wel een oude broek aan ,want je benen hebben te lijden van die nageltjes .
    je hebt de ruimte dus het wordt een feest voor dr .
    ik gaf onze jonge honden altijd ad druppels en kalk door het eten ,,zelfs de katten ,,en allemaal oud geworden .
    veel plezier met pie bie …goed weekend .

  • Gerlien:

    Hoi Leonie en MM,
    Van Harte, met de fantastische uitbreiding van jullie “huishouding”!!
    Succes met de opvoeding ☺ en sterkte voor Baloe!

    Groetjes Gerlien

  • fronz:

    Gefeliciteerd, dat wordt vast weinig slapen, maar het is wel een dotje.

  • Gerda rens:

    Een ‘drolletje’ en de naam is ook leuk, lekker kort zoals Baloe.
    Hoe oud is ze? Was het de laatste? Meestal is een nest al helemaal leeg.
    Dat wennen duurt niet lang hoor want ze zijn zo nieuwsgierig als wat en willen alles ontdekken. Het zijn vooral de geluiden in huis die balngrijk zijn, maar dat hoef ik jou niet uit te leggen hè happy
    Heel veel en vooral lang plezier met haar en denk er om…MM nu niet verwaarlozen hoor!

  • Ml1:

    ooooh, wat een plaaaaaaatje, bijna net zo mooi als mijn 6weken oude kleinzoon Niek ;0) kind, je zou hem toch zó in een draagzak doen en de hele dag met je rondsjouwen om hem te laten wennen zodat ie z’n moeder niet zo mist….
    Van ♥♥ met dit kleine droppie, schattige naam en Baloetje went vast wel….nou jullie nog, aan zo’n handenbindertje ..maar vergeet vooral niet te genieten, mateloos !!!

    Liefs voor jullie 2kes en jullie 4voeterkes,
    Marlene

  • Leonie wat énig! Proficiat met deze nieuwe spruit.
    Inderdaad moet je niet bij jonge diertjes op bezoek gaan want je bent verkocht….

  • @Franca Baloe is negen maar nog heel actief hoor. Een echte terriër.
    @Het slapen valt wel mee Frans, maar ik lig wel op de bank. Nu is het een hele lange comfortabele bank dus dat is helemaal niet erg. Twee nachten doe ik het en dan stop ik er mee.
    @Gerda ik zing vaak dus dat is een herkenbaar geluid in huis. Of de honden daar nu direct zo blij van worden weet ik ook niet hahaha.
    @Marlene ik heb geen draagzak maar het scheelt niet veel. Ze wordt veel opgepakt en rondgedragen of ligt op schoot te slapen.

  • 10y:

    Oooooh wat een schéétje is die PeeBee.
    Gefeliciteerd met jullie gezinsuitbreiding happy

  • oooooooooooo, wat een snoepie!!!!! Ik had je al verteld, meen ik, dat wij 2 ruwhaar dwergteckels gehad hebben……Ietske en Femke…..geweldig……
    Heel veel geluk en plezier!!!
    Liefs van Anneke

  • Astrid:

    Alleen naar een hondje kijken zat er niet in.
    Ze waren direct verkocht door dit kleine ding.
    Direct maar mee naar huis genomen, en daar aangekomen
    kreeg Zamora ook een andere naam, “Prinsesseboontje”
    was geen optie ook geen Gompie maar wel Pee Bee.
    Ze mocht heerlijk op een vachtje gaan liggen
    en ‘s-nachts bij het vrouwtje slapen dicht tegen haar aan
    zodat er niets mis met haar zou gaan.

    Baloe dacht; ik kijk eerst de kat uit de boom, oh nee het is een teefje
    en soms beleef je, daar ook leuke dingen mee.
    Maar laat haar toch maar eerst wat groeien
    voordat ik lekker met haar ga stoeien.
    Voorlopig blijf ik nog maar wat uit haar buurt,
    zie zelf wel hoe lang dat duurt.

    Leonie en Marius proficiat en heel veel geluk met jullie
    “gezinsuitbreiding”

  • Hoi leonie,

    wat leuk gefeliciteerd met peebee, ze ziet er leuk uit, we hopen dat jullie nog lang van haar zullen genieten. groetjes jacqueline

  • Paula:

    Goedenmorgen Leonie,

    Wat een leuk hondje, gefeliciteerd met de uitbreiding, het is echt een poepie, heel veel plezier ermee en de komende tijd heb je geen rust hoor, ha ha,

    fijne dag,
    Paula

  • Leo:

    Wat een lieve schat zeg. Lekker bekkie…. Heel veel plezier met de kleine viervoeter…..

  • @Astrid wat leuk gedaan, je gedicht! ☺

  • Margareta:

    Beetje laat, maar ook van mijn kant hartelijke felicitaties met de aanschaf van dat kleine harige beestje. Het is een hondje in jaszakformaat. Handig meenemen ook, haha!Ik hoop dat jullie allemaal heel erg van elkaar gaan genieten. Een extra aai voor Baloe, die het ook allemaal maar moet verwerker, zo’n indringertje….

  • Anoniem:

    Hallo Leonie,
    Gefeliciteerd met jullie gezins-uitbreiding,nee alleen kijken is er niet bij,dan blijft er zo’n moppie aan je vingers hangen,maar dat waren jullie toch al van plan,nu moet Balou er ook even aan wennen,en MM zal je wel in bed missen,maar nu gaat PB even voor,veel sucses en geduld met de ovoeding,plezier heb je er nu al van!
    groetjes,
    Maria.

  • “”Gefelciteerd Leonie”"..wat een schatje!!daar ga je nog veel mee beleven,ondeugdje,dat zie ik nu al..maar juist goed,leven in de brouwerij..wat lief dat je samen op de bank gaat slapen met haar…super!
    dikke knuffel en beterschap met het ruggetje,liefs kar >!<

.




Peace

It does not mean
to be in a place
where there is
no noise,
no trouble
or hard work,
it means to be
in the midst
of those things
and still be calm
in your heart.

Ik vrees...
dat ik nog veel
moet leren :-)

*LET OP*

Bovenaan
deze pagina
bij de link
van de lesjes
staat nu
de uitleg over
tuben,
animaties
en PSP




Choose...

To live by choice
not by chance;
To make changes
not excuses
To be motivated
not manipulated
To be useful
not used
To excel
not compete

I choose
self esteam
not self pity.
I choose to listen
to the inner voice
not the random
opinion of others.
Sometimes
each day is a battle
so we try to make
each day a victory
one day at a time...

"Unknown"
Tante Loe Website
KLIK op 't plaatje

Op TanteLoe.nl vind je:
PC lesjes
Plaatjes,
Humor,
Spelletjes
Links
en nog veel meer...
Kaart trekken
Trek Hier
Een Kaart

Mooie
Osho Zen
kaarten...
↓↓↓
E-mailadres:
tanteloe@gmail.com
Ik antwoord
niet elke dag!
Klik op 't plaatje
Scroll down
Heel veel keuze
muziek
filmpjes
Wanneer je op de wereldbol klikt, kun je zien waar de lezers van m'n weblog vandaan komen. Klikken op 2D weergave
Lichtjes






Lichtje voor Hannie

Lichtje voor Meikie

Lichtje voor iedereen die verdriet heeft...
of ziek is


Steek hier zelf
een kaarsje op



Geef deze engel door aan iedereen die 'm gebruiken kan


Be kinder
than necessary
because everyone
you know
is fighting
some kind of battle.


Klik op 't plaatje

♪ ♫ ♪



Lekker radio luisteren...


een lach en een traan

No smile
is as beautiful
as the one
that struggles
through tears



Hope

Hope is the thing
with feathers
That perches
in the soul,
And sings the tune
--without the words,
And never stops
at all

Emily Dickinson

Hoop is 'n ding
met veren
dat neerstrijkt
in de ziel...
Eens 'n Haagse


altijd 'n Haagse

Pràcht-site!